Studio
Urody

Powszechne sposoby, takie jak tradycyjne golenie maszynką czy usuwanie depilatorem nie przynosi ulgi na długi i problem szybko do nas wraca.

Depilacja laserowa

Nadmierne owłosienie to problem szczególnie latem, ale nie tylko – mówimy bowiem nie tylko o nieestetycznym owłosieniu nóg czy pach, ale często pojawia się ona również na twarzy, rękach czy plecach i ciężko je przysłonić. Powszechne sposoby, takie jak tradycyjne golenie maszynką czy usuwanie depilatorem nie przynosi ulgi na długi i problem szybko do nas wraca. Dla tych, którzy chcą trwale pozbyć się włosów z miejsc, w których pragną mieć gładką skórę, najlepszym rozwiązaniem będzie depilacja laserem Light Sheer. Na pomoc idzie medycyna estetyczna Rzeszów

Jak wygląda depilacja laserem?

Mowa tu o nowoczesnej metodzie depilacji owłosienia przy użyciu specjalistycznego i certyfikowanego urządzenia, który daje wysoką skuteczność, przy jednoczesnej minimalizacji odczucia bólu, a także gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa.

Laser ten usuwa niechciane owłosienie

Laser ten usuwa niechciane owłosienie w bardzo precyzyjny sposób – emitowane światło dociera bezpośrednio do mieszka włosowego, niszczy fragment włosa odpowiedzialny za jego wzrost, dzięki czemu włos obumiera i wypada. W celu osiągnięcia pożądanych rezultatów należy skorzystać z serii zabiegów, gdyż laser oddziałuje tylko na włosy będące w fazie aktywnego wzrostu, dlatego po upływie pewnego czasu od wykonania pierwszego zabiegu włosy mogą nadal się pojawić, choć już w znacznie mniejszej ilości.

Bezpieczny zabieg

Metoda ta charakteryzuje się dużym bezpieczeństwem, bowiem uszkadzane są jedynie mieszki włosowe, skóra zaś pozostaje nietknięta. Należy wspomnieć również o tym, że depilacja laserem Light Sheer jest bezbolesna, dzięki temu, że laser w trakcie pracy chłodzi skórę.

Przed i po zabiegu

Na 4 tygodnie przed depilacją należy zaprzestać aplikacji preparatów z witaminą A,E i C, a także kwasami owocowymi i retinoidami, natomiast na tydzień przed zbiegiem zrezygnować z preparatów złuszczających. Kilka dni przed zabiegiem należy zastosować silne nawilżanie skóry w miejscu, w którym depilacja ma być dokonywana.

Efekty depilacji laserowej

Przeprowadzenie depilacji nie jest możliwe w przypadku aktywnej opalenizny, dlatego zalecana jest ok. 6-tygodniowa przerwa w opalaniu. Przez okres 4 tygodni przed depilacją laserową nie należy także depilować włosów z użyciem pęsety, wosku i depilatora, natomiast należy je zgolić bezpośrednio przed zabiegiem, pozostawiając jedynie niewielki obszar próbny.

Efekty depilacji laserem

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić miejscowe zaczerwienienia i obrzęki skóry, które utrzymują się ok. 3 dni. Obszary skóry objęte depilacją należy zabezpieczać preparatami ochronnymi UV, a jednocześnie nie stosować dezedorantów i antyperspirantów.

Laser Light Sheer

Laser Light Sheer pozwala trwale pozbyć się owłosienia z miejsc, w których jest ono zbędne i nieestetyczne. Przynosi doskonałe efekty i uznawany jest za najlepszy i najskuteczniejszy sprzęt do depilacji, bez uczucia bólu i dyskomfortu oraz z zachowaniem pełni bezpieczeństwa.

Ile kosztuje depilacja laserem?

Koszt depilacji laserowej Light Sheer uzależniony jest ob. obszaru
jej wykonywania i waha się pomiędzy 300 – 600 PLN.