Studio
Urody

Urologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się układem moczowym – zarówno mężczyzn, jak i kobiet

Urolog Warszawa

Urologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się układem moczowym – zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Jest to niezwykle ważne, gdyż prawidłowo funkcjonujący układ moczowy jest konieczny dla zachowania ogólnego zdrowia człowieka, jak również jest źródłem komfortu. Nie należy jednak zapominać o kwestiach estetycznych, dzięki którym możemy poczuć się dobrze w swojej skóry i co jest gwarancją zadowolenia i komfortu podczas zbliżenia. Urologia estetyczna mężczyzn jest odpowiedzią na te potrzeby, wspierającą mężczyzn poprzez takie zabiegi jak chociażby powiększanie penisa, wybielanie moszny, penisa i odbytu oraz zabieg P-shot – wzmagającego erekcje lub leczącego przedwczesny wytrysk.

Jak wyglądają zabiegi z zakresu urologii estetycznej mężczyzn?

Mężczyźni, którzy chcą wzmocnić swoje doznania seksualne oraz sprawiać większą przyjemność swojej partnerce, mogą zdecydować się na zabieg powiększania penisa, przy czym możliwe jest to przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego lub własnego tłuszczu.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym polega na podaniu w prącie preparatu z kwasem hialuronowym, dzięki czemu zwiększa się obwód penisa. Powiększanie penisa tłuszczem to metoda, którą rozpoczyna pobranie tkanki tłuszczowej z wybranego obszaru ciała pacjenta oraz jej odpowiednia obróbka. Następnie tłuszcz wstrzykiwany jest w prącie, dzięki czemu staje się on grubszy. Oba zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym.

Pigmentacja to naturalne zjawisko

Pigmentacja to naturalne zjawisko występujące u człowieka, natomiast na skutek różnorakich czynników i z biegiem czasu w niektórych miejscach następuje nagromadzenie dużej ilości pigmentów. Często dotyczy to miejsc intymnych u mężczyzn. W celu usunięcia przebarwień i poprawy estetyki, stosuje się wybielanie moszny, penisa czy odbytu. Wykorzystuje się do tego laser CO2, który nie tylko rozjaśnia skórę, ale także ją odmładza i ujędrnia.

Przed i po zabiegu

Z kolei zabieg P-shot stosowany jest w celu wzmożenia erekcji oraz leczenia przedwczesnego wytrysku. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu osocza bogatopłytkowego, które pobierane jest od pacjenta a następnie wstrzykiwane do ciał jamistych oraz w okolicę główki penisa. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. 

Zabiegi z zakresu urologii estetycznej mężczyzn

Wymienione zabiegi z zakresu urologii estetycznej mężczyzn są zabiegami małoinwazyjnymi i nie wymagają większych przygotowań. Podczas konsultacji szczegółowo omawiane są wszystkie kwestie oraz przedstawiane wszelkie zalecenia, natomiast tym, co dotyczy ich wszystkich, jest dokładna depilacja okolic intymnych.
Z kolei po zabiegach mogą wystąpić niewielkie obrzęki, zaczerwienia lub zasinienia.

Efekty zabiegów z zakresu urologii estetycznej mężczyzn

Efekty zabiegów wpływają przede wszystkim na estetykę narządów i miejsc intymnych, dzięki czemu poprawiają jednocześnie komfort psychiczny pacjenta. Ponadto pozwalają czerpać większe przyjemności, zwiększając doznania podczas uprawiania seksu.

Ile kosztują zabiegi z zakresu urologii estetycznej mężczyzn?

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym – 2 500 – 3 500 PLN

Powiększanie penisa tłuszczem – 6 000 – 7 000 PLN

Wybielanie moszny, penisa lub odbytu – 2 000 PLN (każde)

Zabieg P-shot – 3 000 PLN